Władze Gminy
Wójt Gminy
Maciej Błachnio
ur.15-06-1990r.
Wykształcenie - Politechnika Warszawska - Wydział Inżynierii Produkcji.
Hobby: Podróże , sport , historia
Wójt przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków:
- w poniedziałek w godz: 10:00-16:00
- w piątek w godz: 10:00-17:00
Zastępca Wójta Gminy
mgr inż. Aneta Sygocka
Osoby piastujące kierownicze stanowiska
·Skarbnik: Grażyna Napora
Przewodniczący Rady Gminy
W pierwszej kadencji naszego samorządu funkcję Przewodniczącego Rady Gminy pełnił Pan Jan Kowalczyk.
W drugiej, trzeciej i w czwartej kadencji funkcję tę sprawował Jan Tomasz Wiśnicki, w piątej kadencji funkcję tę sprawowała Barbara Jankowska, szóstej kadencji Leszek Urawski. siódmej kadencji Karol Marcinkowski.
W obecnej ósmej kadencji funkcję Przewodniczącego Rady Gminy sprawuje Mirosław Owczarczyk.
Przewodniczący Rady Gminy pełni dyżur w każdy czwartek w godz.: 15.00 - 16.30
Radni Rady Gminy
Radni VIII kadencji
1. Owczarczyk Mirosław – Przewodniczący
2. Goliszewski Andrzej - Wiceprzewodniczący
3. Białapko Danuta
4. Bieńko Tomasz
5. Błachnio Danuta Maria
6. Kostyra Elżbieta
7. Lewandowska Grażyna (do listopada 2020 r. Kowalczyk Maria Hanna)
8. Krupa Jan
9. Lipiec Marian
10. Paziewski Sławomir
11. Paziewski Witold Marian
12. Sowa Anna
13. Szewczyk Piotr
14. Śliz Mirosław
15. Talarek Rafał
Radni VII kadencji
wybrani w wyborach 16 listopada 2014 roku
Lp. | Nazwisko i imię | Adres | Liczba kad. od 1990r |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | Danuta Maria Błachnio Paweł Cyrta Maria Hanna Kowalczyk Justyna Elżbieta Kowalczyk Marian Lipiec Karol Marcinkowski Hanna Matyska Roman Ochnio Mirosław Owczarczyk Henryk Julian Pukaluk Anna Sowa Piotr Szewczyk Śliz Mirosław Rafał Talarek Leszek Dariusz Urawski | Sobolew | 1 |
Radni VI kadencji
wybrani w wyborach 21 listopada 2010 roku
Lp. | Nazwisko i imię | Adres | Liczba kad. od 1990r |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | Błażejczyk Stanisław Cyrta Agnieszka Garnek Wiesław Kowalczyk Maria Krupa Jan Lipiec Marian Marcinkowski Karol Ochnio Roman Paciorek Kazimierz Rucińska Anna Szczęch Piotr Szewczyk Piotr Śliz Mirosław Urawski Leszek Ziendalski Eugeniusz | Chotynia | 1 |
Radni V kadencji
wybrani w wyborach 12 listopada 2006 roku
Lp. | Nazwisko i imię | Adres | Liczba kad. od 1990r |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | Garnek Wiesław Jankowska Barbara Kowalczyk Maria Hanna Krupa Jan Lipiec Marian Mucha Tadeusz Paciorek Kazimierz Pukaluk Henryk Rucińska Anna Krystyna Rudzka Halina Teresa Sabat Ryszard Śliz Mirosław Urawski Leszek Wiśnioch Ireneusz Zygadło Adam | Gończyce | 2 |
Radni IV kadencji
wybrani w wyborach 27 października 2002 roku
Lp. | Nazwisko i imię | Adres | Liczba kad. od 1990r |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | Garnek Wiesław Guba Lucjan Kopik Marian Kostecki Włodzimierz Kowalczyk Maria Hanna Lipiec Marian Mroczek Stanisław Nakonieczna Bożena Ochnio Roman Paciorek Kazimierz Pukaluk Henryk Śliz Mirosław Wiśnicki Jan Tomasz Wyszomierski Mirosław Zygadło Adam | Gończyce | 1 |
Radni III kadencji
Lp. | Nazwisko i imię | Adres | Liczba kad. od 1990r |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | Andruch Kazimierz Bieńko Witold Bożek Wanda Flak Józef Guba Lucjan Kostecki Włodzimierz Kowalczyk Eugeniusz Kowalczyk Jan Kuśmieruk Waldemar Mroczek Stanisław Ochnio Roman Pawlik Zdzisław Pukaluk Henryk Śliz Mirosław Wiśniecki Jan Tomasz Wiśnioch Andrzej Wiśnioch Ireneusz Ziendalski Zdzisław Zięcina Edward Zygadło Antoni | Chotynia | 2 |