Okręgi wyborcze
Okręgi i obwody wyborcze
W dniu 25 października 2012 roku i 21 lutego 2013 roku Rada Gminy w Sobolewie uchwaliła nowe jednomandatowe okręgi wyborcze i obwody do głosowania. Rada Gminy będzie liczyła 15 radnych, a wybierać ich będziemy w następujących okręgach:
Okręg nr 1 obejmuje: Anielów, Ostrożeń Pierwszy, Ostrożeń Drugi i Trzciankę.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 1 mieszczącym się w Zespole Szkół w Gończycach, Gończyce 106
Okręg nr 2 obejmuje: Gończyce nr 1 - 59 i od nr 113 do końca.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 1 mieszczącym się w Zespole Szkół w Gończycach, Gończyce 106
Okręg nr 3 obejmuje: Gończyce nr 60 - 112, ul. Osiedlowa, Parkowa.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 1 mieszczącym się w Zespole Szkół w Gończycach, Gończyce 106
Okręg nr 4 obejmuje: Chotynię.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 1 mieszczącym się w Zespole Szkół w Gończycach, Gończyce 106
Okręg nr 5 obejmuje: Kownacię, Przyłęk.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 2 mieszczącym się w Szkole Podstawowej w Sokole, Sokół 48.
Okręg nr 6 obejmuje: Kaleń Pierwszy, Sokół.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 2 mieszczącym się w Szkole Podstawowej w Sokole, Sokół 48.
Okręg nr 7 obejmuje: Sobolew: ul. Milanowska, Poprzeczna, Żelechowska, Osiedlowa.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 3 mieszczącym się w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kościuszki 17, Sobolew
Okręg nr 8 obejmuje: Sobolew: ul. Kownacka, Leśna od nr 71 do końca, Polna, Sosnowa, Wrzosowa.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 3 mieszczącym się w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kościuszki 17, Sobolew
Okręg nr 9 obejmuje: Sobolew: ul. Jana Pawła II, Kardynała Wyszyńskiego, Krępska, Leszowa, Leśna nr 1-70, Łaskarzewska, Podługi, Spokojna, Wiosenna 9 i od nr 11 do końca, Wspólna.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 3 mieszczącym się w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kościuszki 17, Sobolew
Okręg nr 10 obejmuje: Sobolew: ul. 3-go Maja, Długa, Działkowa, Kolejowa, Marzysza, Rynek, Słoneczna, Targowa, Wesoła, Wiejska, Wiosenna nr 1-8 i 10, Zaciszna.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 3 mieszczącym się w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kościuszki 17, Sobolew
Okręg nr 11 obejmuje: Sobolew: ul.Dębowa, Kościuszki nr 56-100 i 102, Leszczynowa, Maciejowicka, Projektowana, Spacerowa, Antenowa.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 4 mieszczącym się w Liceum Ogólnokształcącym. ul. Kościuszki 19, Sobolew.
Okręg nr 12 obejmuje: Sobolew: ul. Brzozowa, Kościelna, Kościuszki nr 101 i od 103 do końca, Krótka, Pagórkowata, Piaskowa, Podlasie, Widokowa.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 4 mieszczącym się w Liceum Ogólnokształcącym. ul. Kościuszki 19, Sobolew.
Okręg nr 13 obejmuje: Sobolew: ul. Klonowa, Kościuszki nr 1-55, Kwiatowa, Lipowa, Ogrodowa, Onufrego Błachnio, Sądowa, Zielna.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 4 mieszczącym się w Liceum Ogólnokształcącym. ul. Kościuszki 19, Sobolew.
Okręg nr 14 obejmuje: Grabniak, Kaleń Drugi.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 5 mieszczącym się w Szkole Podstawowej w Kaleniu Drugim, Kaleń Drugi 65.
Okręg nr 15 obejmuje: Godzisz, Kobusy, Nowa Krępa.
Głosowanie odbywać się będzie w Obwodzie nr 6 mieszczącym się w Szkole Podstawowej w Godziszu, Godzisz 4.